Mūsų kontaktai

Iškilus klausimams, visada kviečiame susisiekti su mumis telefonu, el. paštu arba užpildžius kontaktų formą. Mūsų specialistai pasirengę padėti.

 

Informacija

Mūsų buveinė

Laisvės g. 12, LT-68306, Mažeikiai

Mūsų buveinė

Draugystės g. 20, LT-89167, Mažeikiai

}

Darbo valandos

Darbo laikas
I – IV 08:00 – 17:00
V 08:00 – 15:45
Pietų pertrauka

12.00-12.45

v

Parašykite mums

info@admituras.lt

8 (443) 25487

AVARINĖ TARNYBA

Parašykite mums

Direktorius

Antanas Barvydis
antanas@admituras.lt

(8 443) 27226
Laisvės g. 12 

Vyr. buhalterė

Neringa Macijauskienė
neringa@admituras.lt

(8 443) 27226
Laisvės g. 12

Vadybininkė

Lina Kurmanskienė
lina@admituras.lt

(8 686) 43586
Draugystės g. 20

Vadybininkė

Regina Jacenka
regina@admituras.lt

(8 620) 23034
Draugystės g. 20

Direktoriaus pavaduotojas

Algimantas Juzumas
algimantas@admituras.lt

(8 615) 79524
Laisvės g. 12

Ekonomistė-administratorė

Laura Leilionienė
info@admituras.lt

(8 443) 27226
Laisvės g. 12

Vyr. vadybininkė

Daiva Radvilienė
daiva@admituras.lt

(8 617) 30592
Laisvės g. 12

Juristė

Daiva Petkevičienė

(8 443) 27226
Laisvės g. 12

UAB Admituras
Įmonės kodas 300044206
PVM kodas LT100001369913 
AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000
a/s Nr. LT91 7300 0100 8603 7612