2019 m. rugpjūčio 9 d. Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu UAB „Admituras“ administruojamų namų sąrašą papildė daugiabutis gyvenamasis namas Naftininkų g. 20, Mažeikiai.

Pasak namo butų savininkų, dar vasaros pradžioje daugiabučio namo butų savininkai inicijavo administratoriaus pakeitimo procedūrą. 2019 m.  rugpjūčio 7 d. teisės aktų nustatyta tvarka buvo organizuotas daugiabučio gyvenamojo namo Naftininkų g. 20, Mažeikiai butų ir kitų patalpų savininkų balsavimas raštu dėl daugiabučio gyvenamojo namo Naftininkų g. 20, Mažeikiai bendrojo naudojimo objektų administratoriaus pasirinkimo. Daugumos butų savininkų sprendimu naujuoju administratoriumi pasirinktas UAB „Admituras“ .

Šiuo metu yra vertinama namo bendrųjų konstrukcijų ir inžinerinių sistemų būklė. Atliktos namo bendrųjų konstrukcijų ir inžinerinių sistemų apžiūros metu buvo sudarytas išsamus jų aprašas. Su gautomis išvadomis supažindinsime gyventojus vyksiančiame susirinkime. Susirinkime ne tik aptarsime visus tolimesnius organizacinius klausimus, bet ir pasistengsime sudaryti planą kokius darbus būtina nedelsiant atlikti siekiant išsaugoti bendrą turtą, pagerinti gyvenimo kokybę  ar net užtikrinti pačių gyventojų saugumą.